تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر مک بوک اپل

تعمیرات مک بوک اپل در این مرکز توسط مهندسانی انجام می پذیرد که به دلیل واکاوی و آنالیز ساختار نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه قادر به رفع کلیه اختلالات و اشکالات احتمالی آن گشته اند. بهره مندی این کارشناسان از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر سبب گشته تا تخصصی ترین مراحل عیب یابی در این مرکز انجام گشته و برترین راهکارهای تعمیر بر روی این دستگاه پیاده گردند.

 

تعمیرات مک بوک اپل تعمیرات مک بوک اپل در این مرکز توسط مهندسانی انجام می پذیرد که به دلیل واکاوی و آنالیز ساختار نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه قادر به رفع کلیه اختلالات و اشکالات احتمالی آن گشته اند. بهره مندی این کارشناسان از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر سبب گشته تا تخصصی ترین مراحل عیب یابی در این مرکز انجام گشته و برترین راهکارهای تعمیر بر روی این دستگاه پیاده گردند

 

نمایندگی تعمیر مک بوک

نمایندگی تعمیر مک بوک اپل جهت ارائه هر چه تخصصی‌تر خدمات مرتبط با این دستگاه، فضای خود را به 4 پارت عیب‌یابی، تعمیرات سخت‌افزاری مک بوک، تعمیرات نرم افزاری مک بوک و در نهایت تست و بررسی عملکرد دستگاه پس از تعمیر تقسیم ساخته است. در پارت نخست این نمایندگی، -یعنی پارت عیب‌یابی- دستگاه توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر مک بوک و با بکارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

با این بررسی، نوع اشکال پیش آمده در مک بوک تشخیص داده شده و دستگاه به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تحویل داده می‌شود تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز بر روی آن اِعمال گردد. پس از پایان تعمیرات، مک بوک تعمیر شده در حضور کارشناسان تعمیر و صاحب دستگاه از نظر عملکرد و صحت قطعات تست می‌گردد و پس از اطمینان از این موارد، به مشتری تحویل داده می‌شود.

 

تعمیرات مک بوک اپل

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات مک بوک اپل با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین و متعهدترین کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد. این مرکز در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر ساخته و خدماتی شایسته نام اپل به کاربران ارائه دهد. برخی از ویژگی های مجموعه تعمیرات مک بوک اپل عبارتند از: روحیه بالای همکاری، تصمیمات تیمی و گروهی، بکارگیری به روزترین ابزار جهت تعمیر و ترمیم، استفاده از پیشرفته ترین متدها جهت عیب یابی صحیح دستگاه، تعهد به کیفیت خدمات و… .

نمایندگی اپل

iPhone

iPhone

Apple Complex

iPad

iPad

Apple Complex

Macbook

Macbook

Apple Complex

Watch

Watch

Apple Complex

iPod

iPod

Apple Complex

TV

TV

Apple Complex

iMac

iMac

Apple Complex

Monitor

Monitor

Apple Complex

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 apple complex. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour