تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر فلت آیفون

فلت یکی از مدارهای گوشی های هوشمند است که در پشت ال سی دی تعبیه شده و در فرایند نمایش تصویر نقش دارد. فلت همچنین می تواند بر کیفیت کار تاچ هم تاثیر گذاشته و آن را مختل نماید. به طور کلی دو نوع فلت در گوشی های موبایل وجود دارد. فلت ال سی دی با اتصال به برد گوشی، امکان نمایش تصاویر و رنگ ها را ایجاد می کند. فلت تاچ نیز نوع دیگری از این قطعه است که به برد موبایل متصل شده و امکان تاچ یا اجرای فرمان های لمسی کاربر را فراهم می سازد.

 

در این مقاله می خواهیم نکاتی را در مورد تعمیر فلت آیفون به شما ارائه دهیم که احتمالا از آنها مطلع نیستید. در برخی از موارد، کار نکردن تاچ یا خاموشی نمایشگر موبایل، ناشی از خرابی یا پارگی فلت است. بنابراین اگر تشخیص درست باشد، می توانید چنین مشکلاتی را با هزینه ای به مراتب کمتر از هزینه تعویض ال سی دی، برطرف کنید. برای آشنایی با کلیات تعمیر فلت موبایل اپل، از شما دعوت می کنیم در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

تعمیر فلت گوشی آیفون

فلت قطعه بسیار حساسی است که به راحتی آسیب می بیند. آب خوردگی گوشی، ضربه و یا تعمیر ناشیانه و نادرست ال سی دی، تنها بخشی از عواملی هستند که به فلت گوشی آسیب می رسانند و حتی باعث پارگی آن می شوند. علائم و نشانه هایی وجود دارند که نشان می دهند زمان تعمیر فلت آیفون فرا رسیده است. یکی از اصلی ترین نشانه های خرابی یا پارگی فلت، پرپر زدن تصویر است.

 

همچنین اگر تاچ گوشی شما به درستی کار نمی کند، احتمال خرابی این قطعه وجود دارد. در صورت مشاهده مشکلاتی مثل عدم وجود تصویر، پر پر زدن تصویر در نمایشگر و یا کار نکردن تاچ، از یک تعمیرکار گوشی اپل بخواهید آیفون شما را بررسی کرده و در صورت نیاز، فلت را ترمیم یا تعویض کند.

 

نحوه تعمیر پارگی فلت آیفون

همانطور که اشاره کردیم، اگر عملیات تعمیر یا تعویض نمایشگر آیفون به درستی انجام نشود، احتمال پارگی فلت های تصویر بسیار بالاست. پارگی فلت مشکلی بسیار جدی است که در گذشته قابل ترمیم نبود. یعنی تکنسین ها نمی توانستند فلت های پاره موبایل را تعمیر کنند و تنها امکان تعویض ال سی دی به طور کامل وجود داشت. اما امروزه با استفاده از تجهیزات پیشرفته به راحتی می توان فلت را تعمیر کرده و مشکلات ناشی از پارگی آن را برطرف کرد.

 

البته پارگی فلت معمولا تعمیر پذیر نیست و نیاز به تعویض این مدار می باشد. دستگاه تعویض فلت، به تعمیرکاران کمک می کند که عملیات تعمیر فلت آیفون را به شکل کاملا درست و بدون ذره ای خطا انجام دهند. این دستگاه با دقت و سرعت بالا کار می کند و تعمیر یا تعویض فلت گوشی اپل را به بهترین شکل به انجام می رساند.

 

تعویض فلت آیفون

اگرچه اولویت تیم تعمیرات گوشی apple بر تعمیر فلت آیفون است، اما به دلایل مختلف ممکن است امکان انجام این کار وجود نداشته باشد. در این صورت تنها با تعویض فلت موبایل اپل می توان مشکلات تصویر و یا ایرادات تاچ را از بین برد. روند تعویض فلت آیفون به این ترتیب است که گلس از روی صفحه برداشته شده و نمایشگر از گوشی جدا می شود. پس از جدا کردن این بخش ها و دسترسی به محل اتصال فلت، این قطعه تعویض خواهد شد.

 

سپس مجددا ال سی دی در جای خود نصب شده و عملیات تعویض گلس انجام می شود. پس از نصب گلس، گوشی روشن شده و عملکرد تاچ و نحوه نمایش تصویر آن تست می گردد. در صورت بی نقص بودن این عملکردها و اطمینان از درست انجام شدن عملیات تعویض فلت، دستگاه مثل روز اول و بدون هیچ ایرادی به کاربر تحویل داده می شود.

 

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone 8

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone X

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone SE

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone 7 Plus

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone 6s

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone 8 Plus

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone 7

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone 7 (Product) Red

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone XR A2108

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone 11 A2223

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone 11 Pro Max A2220

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone 11 Pro A2217

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone XS Max

تعمیر فلت موبایل اپل iPhone 8 Plus A1897

و سایر مدل ها

نمایندگی اپل

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 apple complex. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour