تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل

تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل در این مرکز با عیب یابی صحیح دستگاه و تشخیص درست اشکال پیش آمده در این دستگاه آغاز گشته و تا تعمیر همه جانبه و رفع اشکالات پیش آمده در آن ادامه می یابد. پس از تشخیص اشکال پیش آمده در صفحه نمایش آی مک، نوع اشکال و سطح خرابی آن با صاحب دستگاه در میان گذاشته شده تا در صورت تأیید، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و بهسازی آن آغاز گردد. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بی شماری از این دستگاه ها بر ویژگی های فنی و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در آن هستند. . شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی تعمیر آی مک اپل و مراجعه به پارت مرتبط با دستگاه خویش، تمامی سرویس ها و تعمیرات مرتبط با تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل را به همراه ضمانت و گارانتی خدمات دریافت نمایید.

واحد تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل

تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات اپل است که به پشتوانه مهارت و تخصص کارشناسان حاضر در این مرکز در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. وجود تجهیزات پیشرفته و هوشمند در مرکز تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل تعمیر، ترمیم و تعویض تخصصی تمامی قطعات مانیتورهای آی مک امکان پذیر شده است. مهندسان و کارشناسان نمایندگی تعمیرات اپا با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته، قادر به رفع و حل تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در تمامی صفحه نمایش های آی مک هستند. مرکز تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل یکی از مجموعه های پیشرو در ارائه خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر و بازیابی این دستگاه است که در حوزه کاری خویش (به سبب همکاری با اساتید این حوزه و استفاده از تجهیزات پیشرفته) بدل به انتخاب نخست بسیاری از کاربران گشته است.

 

تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل

خدمات تخصصی مرکز تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل

بررسی و کنترل اجزای آی مک اپل شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال در مرکز تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل

کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد

کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…

تعمیر تمامی مشکلات مربوط به صفحه نمایش آی مک اپل

تعمیر کارت گرافیک آی مک اپل

تعمیرات صفحه نمایش ال ای دی آی مک اپل

تعمیرات صفحه نمایش ال سی دی آی مک اپل

تعمیر و سرویس انواع صفحه نمایش آی مک اپل

بررسی همه جانبه صفحه نمایش آی مک  به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف

بررسی همه جانبه صفحه نمایش آی مک اپل به منظور پیگشیری از کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …

نکات مهم در نگهداری از آی مک اپل

آنچه که بیشترین تأثیر در خرابی صفحه نمایش آی مک و سایر قطعات این دستگاه را دارد، گرمای بیش از اندازه است. گرمای تولید شده توسط قطعات آی مک به دلیل فشردگی ساختار این دستگاه، گاهاً بیش از اندازه بوده و سبب استهلاک و خرابی این دستگاه می باشد. رعایت برخی نکات در زمان کار با آی مک سبب می گردد تا خرابی این دستگاه کمتر شده و نیاز به تعمیرات صفحه نمایش آی مک اپل و سایر قطعات آن نیز کاهش یابد. برخی نکات مهم جهت پیشگیری از تولید گرمای بیش از اندازه توسط آی مک عبارتند از:

آی مک خود را در محیطی استفاده کنید که دارای تهویه هوای خوب و دمای مطبوع باشد. این امر سبب می گردد تا هوا آزادانه در میان قطعات این دستگاه جاری باشد.

تلاش نمایید تا حتی المقدور، اطراف دستگاه را عاری از گرد و غبار نگه دارید.

توجه داشته باشید که فضای جلوی دریچه های دستگاه خالی باشد تا تهویه هوای دستگاه به درستی انجام شود.

از اجرای برنامه های بیش از اندازه به صورت همزمان خودداری کنید.

از اجرای برنامه های سنگین که نیاز به پردازش بالا دارند خودداری کنید. زیرا این کار سبب فعالیت بالای دستگاه و تولید حرارت بیش از اندازه می شود.

شما کاربران گرامی در صورت نیاز به مشاوره ها و راهنمایی های تخصصی بیشتر می توانید به مرکز تعمیرات صفحه نمایش آی مک اپل مراجعه نمایید. کارشناسان ما در این بخش به دلیل واکاوی تعداد بیشماری از دستگاه های آی مک بر ساختار این دستگاه ها مسلط بوده و قادر هستند تا جدیدترین متدهای موجود را -جهت حفظ و نگهداری از دستگاه و کار با آن- در اختیار شما قرار دهند.

تعویض و تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل

تشخیص این موضوع که صفحه نمایش آی مک، قابل ترمیم است یا خیر، نیاز به بررسی کامل دستگاه و تعیین سطح خرابی دارد. در صورتی که مشکل پیش آمده در صفحه نمایش جزیی و قابل رفع باشد، تعمیرکاران مرکز تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر آن را پیاده می سازد. اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، صفحه نمایش معیوب و از کار افتاده، تعویض می شود.

در تعویض صفحه نمایش آی مک، وجود یک مانیتور جانبی و سالم (که عموماً از اوراق کردن دستگاه های از کار افتاده و معیوب دیگر به دست می آید) ضروری است. در هر حال مدیریت مرکز تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز را به دلیل اطمینان از سطح تسط و مهارت کارشناسان و مهندسان خویش گارانتی و ضمانت نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که تا خدمات ارائه شده تا زمان حصول نتیجه رضایت‌بخش ادامه خواهد داشت.

تعمیرات آی مک اپل

تعمیرات آی مک اپل یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد که به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. دارندگان این محصول می توانند با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط، تمامی خدمات تعمیر، بازیابی، ترمیم و تعویض دستگاه خویش از جمله تعمیر صفحه نمایش آی مک اپل را دریافت نمایید.

خدمات ارائه شده در این مرکز بی‌هیچ اغراقی، ظریف‌ترین و سریع‌ترین عملیات ممکن در حوزه تعمیرات آی مک اپل هستند که این امر به واسطۀ حضور کارشناسان زبده در بخش تعمیر و بهره‌مندی این بخش از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم محقق گشته است.

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل به دلیل همکاری تیمی دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری قادر به رفع پیچیده ترین اشکالات ایجاد شده در دستگاه های اپل است. شما کاربران ارجمند صرف نظر از نوع اختلال ایجاد شده در دستگاه می توانید به نمایندگی اپل مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید. خدمات ارائه شده در نمایندگی اپل با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و به دست تیمی از مجرب ترین و متعهدترین کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد. نمایندگی اپل در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر ساخته و خدماتی شایسته نام اپل به کاربران ارائه دهد.

نمایندگی اپل

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 apple complex. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour